Jakie testy wykryją dopalacze u syna?

Witam chcialabym sie dowiedziec czy sa jakies metody na wykrycie dopalaczy mam syna prawie 17-letniego ktory zaczynal od maryhuany a pozniej zaczal brac dopalacze obraca sie w takim towarzystwie na stan obecny jest w mlodziezowym osrodku wychowawczym ale gdy przyjedzie i idzie do kolegow wiem ze wraca pod wplywem widac po oczach zachowaniu dlatego chcialabym sie dowiedziec czy mozna to jakos wykryc oprocz mojej obserwacji z gory dziekuje

Witam.

Niestety nie ma powszechnie dostępnych testów pozwalających na wykrywanie dopalaczy.
Również nie oznacza się ich rutynowo w diagnostyce szpitalnej przy podejrzeniu zatrucia substancjami psychoaktywnymi (a leczenie jest i tak objawowe po wykluczeniu zatrucia określonymi związkami).
Obecnie jest to po prostu zbyt szybko zmieniająca się i zbyt duża grupa substancji aby można było opracować wiarygodne testy diagnostyczne.