Testy na wykrycie dopalaczy

Dzień dobry, czy istnieje sposób na wykrycie dopalaczy w organizmie dziecka?

Witam,

Istnieją testy na wykrywanie poszczególnych składników chemicznych w organiźmie, natomiast żaden nie wykrywa konkretnie rodzaju dopalaczy. Proponuję udać się do apteki i opisać objawy dziecka, a farmaceuta dobierze test.
Najlepiej wykonać badanie w laboratorium w przychodni, da największą pewność.

Pozdrawiam