Czy istnieje test wykrywalności dopalaczy we krwi lub w moczu?

Witam, Czy istnieje test wykrywalności dopalaczy (hormonu t3) we krwi lub w moczu? Jaki jest okres wykrywalności? Jakie trzeba będzie wykonać badania, żeby sprawdzić czy dana osoba zażywała ten lek? Ile czasu utrzymuje on się w organizmie?

Witam,
Jest możliwość wykonania takich testów. Zachęcam Pana do zgłoszenia się do Ośrodka Leczenia Uzależnień w Krakowie - tam z pewnością znajdzie Pan szerszą pomoc.

Pozdrawiam i życzę powodzenia.