Problemy po zażywaniu dopalaczy

Witam. :( Mam problem z używkami, dokładnie to dopalacze ... 1,5 roku to biorę, w dużych ilościach. ;( Nie mam przegrody nosowej już całej... Co ze mną stało się od środka? Boje się zrobić badania, nawet nie wiem jakie to badania wykonać. Czuje ze mogę umrzeć już nie długo... ;( To na prawdę ilości szokujące. Proszę o jakieś informacje ;(

Skoro obserwuje pan fizyczne, wręcz namacalne objawy uzależnienia od dopalaczy to raczej konieczna jest terapia u psychoterapeuty uzależnień. Dopalacze są współczesną zmorą, a skutki ich zażywania i i nadużywania są tak samo destrukcyjne jak innych środków potocznie zwanych narkotykami. Nie ma środków lżejszych, cięższych.Bowiem gdy zmieniamy swoją świadomość substancjami psychoaktywnymi to zawsze konsekwencje musza w naszej psychice, osobowości, organizmie , funkcjonowaniu nastąpić. Skoro jest Pan na etapie że zaczyna to do Pana dochodzić, jest to sygnał że to dobry czas na podjecie decyzji o trzeźwości i terapii.