Złe wyniki moczu u dziecka od 3 lat a stosowanie Urinalu

2 dni temu pytałam"Złe wyniki moczu u dziecka a stosowanie Urinalu.Nie napisałam ze od 3 lat mamy z tym problem.Syn miał kilka USG,posiewy, CUM i wszystko jest ok a infekcje nawracają.Rok temu chirurg-nefrolog stwierdził że badania wszystkie są dobre więc nie ma po co do niego jeżdzić a syn kiedyś z tego wyrośnie.Pediatra polecił mi urinal,podając go mocz jest dobry.Gdy odstawie po miesiącu wynik jest zły.Teraz go wycofali,czym go zastąpić i w jakich dawkach,słyszałam o URINATIN JUNIOR

Nie wiem dlaczego Pani mówi, że wycofali preparat Urinal skoro nadal dostępny jest w aptekach. Oczywiście może być ten preparat zastąpiony innym na bazie żurawiny np. URINATIN JUNIOR