Złe wyniki moczu u dziecka a Urinal

4-latek od 2,5 lat ma złe wyniki moczu[ podwyższone leukocyty i erytrocyty] Na początku dostawał antybiotyk a od wizyty u urologa gdy jest zły wynik dostaje furagine i przechodzi. Po odstawieniu za 2 lub 3miesiace wynik jest zły.Wsztstkie wyniki badan są dobre;posiew,cystografia, USG, badanie w kierunku refluksu.Przez pół roku dawałam Urinal i wyniki były dobre.Po odstawieniu za miesiac wynik był zły.Teraz znowu daje urinalu i jest dobrze. Jak długo można podawac urinal i czy jest bezpieczny

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Urinal to lek bezpieczny, który zawiera składniki pochodzenia naturalnego. Można go zatem podawać przewlekle. Jeśli jednak dziecko ma nawracające infekcje układu moczowego wskazana jest dalsza diagnostyka przeprowadzona pod okiem specjalisty nefrologa. Proszę zatem regularnie kontrolować dziecko w poradni nefrologicznej.