Zlecone zastrzyki przeciwzakrzepowe Clexane w brzuch po CC

Jestem po cesarskim cięciu, mam zlecone zastrzyki przeciwzakrzepowe clexane w brzuch, codziennie po jednym, dzisiaj wpuściłam tylko połowę dawki leku czyli 20 mg z 40 mg ponieważ w połowie strzykawki było dużo powietrza, czy to nic że wstrzyknęłam tylko połowę?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę zapoznać się z ulotka podawania tego leku. nie sadze aby cos się mogło stać. lecz konieczne jest przyjmowanie pełnej dawki.