Pytanie odnośnie zastrzyków przeciwzakrzepowych

Witam, Mam pytanie odnośnie zastrzyków przeciwzakrzepowych. Po operacji musimy je wykonywać tacie. Tata miał operacje w obszarze brzucha a więc zastrzyki w brzuch odpadają. Wszpitalu wykonywali mu na ręce. Czy istnieje możliwość aby wykonywać je na nodze lub w jakimś innym miejscu ?

Lek. Tomasz Budlewski

Jaka dawka? jaki dokładnie lek? Proponuję zapoznać się z ulotką danego preparatu lub udać się do lekarza rodzinnego. Jaki jest problem z podowaniem leku tak jak w szpitalu w powłoki skórne kończyn górnych?