Złogi w obrębie nerki a bolesność pleców

Witam od 2 miesiecy mam dziwny ból w plecach, dokładnie z tyłu pod lewym żebrem blizej kregosłupa, ból jest nagły trwa ok 2-3s , przeszywajcy tępy, jakby mi coś tam bulkało i rozpierało, w czasie bólu nie moge sie ruszyc ani nabrać odechu. Ból atakuje kilka razy dziennie, czasem przerwa dzień - dwa i od nowa. Ostatnio z badań USG wyszły mi złogi 3mm w lewej nerce. Czym one mogą byc spowodowane?

Piotr Pilarski

Mało prawdopodobne aby takie małe kamienie były przyczyną. Przyczyną może być również choroba kręgosłupa. Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.