Złuszczenie skóry kwasem TCA

Witam, jestem po złuszczeniu kwasem TCA. Czy z racji tego, że skóra w miejscu blizn ma inną fakturę to blizny będą się dłużej regenerowały? bo są lekko różowe mimo iż reszta skóry jest już prawie blada. Od zabiegu minęło 20 dni. Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna jest ocena przez osobę wykonującą zabieg. Proponuję ponowną wizytę.

Dzień dobry skóra może regenerować się do kilku tygodni po wykonaniu zabiegu. Jeśli cokolwiek Panią niepokoi należy udać się na kontrolę do lekarza wykonującego zabieg.