Czy bardzo mocny rumień po zabiegu TCA jest normalnym objawem?

Witam serdecznie. Czy bardzo mocny rumień, a tak naprawdę silne zaczerwienienie skóry po zabiegu TCA 35% jest normalne? Od zabiegu minęło już 5 dni, a skóra nie złuszcza się, nadal jest mocno czerwona. Boję się że coś poszło nie tak i zostaną blizny. Stosuje się do zaleceń. Proszę o informację.

Dzień dobry, jesli cokolwiek Panią niepokoi najlepiej jest udać się do osoby wykonującej zabieg na konsultację. Rumień może utrzymywać się kilka dni po zabiegu, sporadycznie zdarza się że utrzymuje się chwilę dłużej. Pozdrawiam serdecznie