Zmęczenie, biegunka a niepokój

Dzień dobry, każdy dzień, w którym wstaję wcześnie rano (5) to istna udręka: bóle brzucha rano i wieczorem, zmęczenie, czasem biegunka, ciągła potrzeba ziewania, ciężki oddech i generalne poczucie strasznej ociężałości fizycznej..uczucie ciężaru na klatce piersiowej ale najbardziej dokucza ból brzucha,zupełnie jakbym miał kaca! Mam tak od dawna. Od dawna również czuję ciągły niepokój i strach o swoje zdrowie. Ostatnio morfologia, próby wątrobowe i usg brzucha bez zastrzeżeń. Proszę o radę, pzdr

Aleksander Ropielewski

Przycyzn może być wiele a wśód nich brak snu, przemęczenie, stres związany z pracą, nieodpowiednia dieta i mało aktywny tryb życia. Bez przeprowadzenia badania i uszczegółowienia wywiadu trudno mi to jednoznacznie stwierdzić.