Zmęczenie, bolesność nóg a nietolerancja alkoholu

od jakiegoś czasu coraz gorzej się czuje -ogólne zmęczenie i okropne bóle nóg mam 32 lata nawet czubki palców u nóg czuje.nie toleruje mój organizm alkoholu dziś strzela mi w głowie mam wrażenie że to coś bardzo poważnego.mój lekarz powiedział że na reumatyzm jestem za młody dal mi witaminy i leki p/zapalne co to może być i do jakiego specjalisty iść.dziękuje

Lek. Tomasz Budlewski

Udzielenie Panu jakiekolwiek rady jest bardzo ciężkie, ponieważ aby cokolwiek można byłoby panu radzić należałoby przeprowadzić dokładny wywiad lekarski. i oczywiście badanie lekarskie. Proponuję udanie się ponownie do swojego lekarza i opowiedzenia jeszcze raz Pana dolegliwości. Pozdrawiam