Zmniejszona lordoza kręgosłupa szyjnego a bolesność palców rąk i nóg

od dwóch miesięcy mam bóle palców u rąk i nóg czasami mi one drętwieją zwłaszcza rano i po wysiłku fizycznym. oprócz tego bolą mnie czasami kolana i nadgarstki. boli głowa z tyłu czasem skronie i oczodoły. mam stwierdzoną zmniejszoną lordozę kręgosłupa szyjnego. neurolog wykluczył sm ale ja boję się że mam tę chorobę. proszę o pomoc. dziękuję

Aleksander Ropielewski

Konieczne jest poszerzenie diagnostyki, sugeruję kontakt z reumatologiem. Możliwe, że są to objawy choroby o podłożu autoimmunologicznym. Bez przeprowadzenia badania przedmiotowego i uszczegółowienia wywiadu nie jestem w stanie udzielić bardziej jednoznacznej odpowiedzi.