Zmęczenie, rozdrażnienie u studenta

Witam, piszę w imieniu mojego chłopaka. Jest studentem, wysypia się normalnie a od jakiegoś czasu chodzi bardzo rozdrażniony, zmęczony.. ogląda film czy pisze na facebooku i nagle w mgnieniu oka zasypia. Zdarzyło się to już kilka razy pod rząd. Oprócz tego bardzo dużo je, szczególnie na noc, a nie może ani grama przytyć. Ma 176 cm wzrostu i waży ok 58 kg.. Czy są to objawy jakieś choroby?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą mieć wiele przyczyn, w tym może być to wynik anemii, zaburzeń funkcji tarczycy, pasożytów, itd. Pani partner zdecydowanie powinien skonsultować się z lekarzem POZ, który zbierze wywiad, zbada, zleci badania dodatkowe oraz pokieruje dalszym postępowaniem.