Zmęczenie, stany depresyjne a trudności z zajściem w ciążę

Witam!Odponad roku mam dziwne dolegliwosci:ciagle uczucie zimna,zmeczenie,stany depresyjne,ciagle rozwolnienie,zdarzaja sie zawroty glowe(trwaja pare dni),takze od 6 mies.brak powodzenia w zajsciu w ciaze.Badalam 3 razy TSH,1wynik:7,35 po tygoniu powtorzylam i 2 wynik:2,85 za 4 dni 3wynik:3,92.Badalam przy tym FT3 i FT4 byly w normie.Nie wiem co mam o tym myslec.Ciagle zmeczenie nie daje normalnie funkcjonowac,chcialabymmiec dyieci.Mam 30l Odzywiam sie zdrowo(warzywa,owoce,ryby),sport 3xtyg.Wtd?

Przy rozwolnieniach sugeruje dobre probiotyki (joy day). Zmęczenie może mieć wiele przyczyn.
- trzeba wyrównać D3 i B12. Proszę najpierw to oznaczyć.
- sprawdzić kortyzol
- niekoniecznie jeśli ft3 i ft4 są w normie na papierze są w normie dla danego człowieka. TSH sugeruje niedoczynność. ..
- kandydoza w jelitach tez powoduje zmęczenie