Zmęczenie, uderzenia gorąca i bóle głowy u 18-latka

Witam Ostatnio zaczęło mi iść bardzo żle. W szkole cały czas jestem zmęczony.Dostaję uderzeń gorąca i jestem śpiący o ile są otwarte okna, ale to nie jest nic w porównaniu z tym że nic mi się nie chce robić, cały czas odczuwam bóle głowy a nawet tracę równowagę. Podejrzewam wypalenie lecz nie jestem pewny. Mam stwierdzoną niezborność ruchową. Zacząłem się ostatnio odchudzać. Cały czas się zastanawiam czy to jest coś poważnego.

Witaj,
proponuję skonsultować się ze specjalistą, który oceni stan zdrowia i wypyta aby zidentyfikować problem. Jeśli chodzi o odchudzanie, polecam wizytę u dietetyka, być może dieta jest zbyt restrykcyjna i do niczego dobrego to nie doprowadzi!
pozdrawiam