Zmiana barwy pieprzyka

Mam na nodze dosc duzy pieprzyk. Jest w takim miejscu, ze go co jakis czas obserwuje. Jest on od samego poczatku dwu-kolorowy,z jednej strony ciemniejszy. Zauwazylam, ze z jednej strony stal sie jeszcze bardzieh ciemniejszy niz jakis czas temu. czy to cos niepokojacego? Czy nalezy udac sie do dermatologa?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisaną zmianę zdecydowanie powinien ocenić specjalista dermatolog podczas bezpośredniej wizyty.