Zmiana charakteru krwawienia i nawrót miesiączki

Witam. Przedwczoraj miałam już końcówkę okresu, zwykle trwa u mnie koło 4 dni. W poniedziałek i wtorek miałam dość obfite krwawienie, we środę już mniejsze, a wczoraj (we czwartek) na wkładce już w ogóle nie było śladu. Dziś za to (piątek) miałam krwawienie porównywalne z wtorkowym. Czy to normalne? Mnie osobiście coś takiego się zdarzyło pierwszy raz i nie ukrywam, że byłam zaskoczona. Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam.

Taka sytuacja może się zdarzyć. Jeżeli po okresie plamienia pojawi się jednodniowe krwawienie może to być związane z zamknięciem się ujścia wewnętrznego kanału szyjki. Przy dłużej utrzymującym się krwawieniu po przerwie konieczna jest wizyta u lekarza.