Zmiana częściowo otorebkowana w badaniu

prosze o zinterpretowanie wyniku dziekuje bardzo,,NODULI HYPERPLASTICI.MICROCINOMA PAPILLARE SR 0,9 CM ZMIANA CZESCIOWO OTOREBKOWANA Z JEDNEJ STRONY DOCHODZI DO TOREBKI NARZADU I JA OCIEKA ALE JEJ NIE PRZEKRACZA WYSTEPUJE ANGIOINOWAZJA CK19( )

Opis nie jest przepisany dokładnie , a w dodatku , nie wiem czego dotyczy!!! PROSZĘ ZGŁOSIĆ SIĘ DO LEKARZA ZLECAJĄCEGO BADANIE!!! zż