Zmiana dawki stosowania Seronil

Dzień dobry, Od ponad miesiąca przyjmuje Seronil, przez pierwszy tydzień po 1 tabletce (10 mg) , później po dwie...Wizytę u lekarza mam dopiero za tydzień i dopiero teraz doliczyłam się,że przyjmując je w "podwójnej dawce" nie wystarczy mi do dnia spotkania...czy jeżeli przejdę z powrotem na tydzień na 1 tabletkę a później zwiększymy dawkę ( myślę,że będzie ona wyższa niż 20 mg) będzie miało to jakieś przykre konsekwencje? Pozdrawiam i proszę o odpowiedź.

Witam,
Może rzeczywiście tak Pani zrobić, to zdecydowanie lepsze rozwiązanie niż odstawienie leku. Lepszym wyjściem z tej sytuacji jest jednak wizyta u lekarza POZ, który na pewno przepisze Pani jedno opakowanie leku tak, by starczyło do wizyty.
Pozdrawiam