Czy to dobrze dobrany lek?

Dzień dobry.jestem chory na padaczkę i do tej pory przyjmowałem lek neurotop retard300 w dawce 1.5×2 dziennie.mieszkam za granica i tego leku tutaj nie ma więc mój lekarz rodzinny zamienił na tegretol 400 przy dawce 1×2.mam wątpliwości czy to dobrze dobrany lek i dawka bo ten lekarz nie jest neurologiem??

Witam! Wszystko fajnie, substancja czynna ta sama (Karbamazepina), dawka zalecana za granicą jest o 100 mg mniejsza, ale ich preparat jest lekiem oryginalnym i powinno wystarczyć. Pozdrawiam W. Łuczkowski.