Zmiana gabinetu ortodontycznego

Mam 26 lat. 4 lata temu zakończyłam leczenie aparatem ortodontycznym stałym na górę (ząb zatrzymany). Celowo nie zakładałam dołu. Obecnie zamierzam założyć aparat tylko na dół w innym gabinecie, który znajduje się znacznie bliżej mojego miejsca zamieszkania. Jednocześnie ciągle mam retencję (drucik+retainer) na górny łuk i chodzę do starego gabinetu na kontrolę raz na rok . Czy mogę mieć jakieś problemy na kontrolach? Czy stary gabinet może mi odmówić gwarancji na tamto leczenie?

Lek. Tomasz Budlewski

nie sądzę, ale proponuje zapytyć się w nowym gabinecie, być może zaproponują coś w pakiecie.