Zmiana hyperechogeniczna w prawym jajniku
Witam miałam robione usg i wykryto u mnie guza na jajnika prawym 28x15mm ze zmianą hyperechogeniczną o wymiarach 8x4mm robiłam badanie CA125 wynik 9.16 czy to jest do usunięcia czy może się wchlonac. Urodziłam dziecko 3miesiące temu czy ma to może jakiś związek? Usg kontrolne mam za 3miesiące

KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Można poobserwować zmianę i po kontrolnym USG ewentualnie zdecydować o jej usunięciu. Wynik ca125 jest w normie.