Zmiana kształtu piersi w powodu palenia tytoniu

Mam 24 lata. Przez ostatnie pół roku paliłam papierosy. Właśnie natrafiłam na informację, że według badań tytoń jest jednym z głównych powodów obwisania piersi. Zauważyłam, że moje faktycznie zmieniły swój kształt. Czy pół roku palenia wystarczyło do powstania takich "szkód", i czy są one odwracalne?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do ginekologa, po badaniu będzie można określić ewentualne odpowiednie zalecenia.