Zmiana nad górną, lewą szóstką w zatoce szczękowej

Witam, Przypadkowo na zdjęciu pantomograficznym została odkryta zmiana -ciało obce- nad górną, lewą szóstką w zatoce szczękowej. Po konsultacjach nadal nie wiem co to jest i co z tym zrobić? Czy jest konieczność tego usunięcia? Brak jakichkolwiek objawów bólowych. Załączone zdjęcie zmiany. http://s27.postimg.org/jzstjsofn/20150730_221947.jpg

Proszę udać się na konsultację do laryngologa. Specjalista zdecyduje o dalszym postępowaniu. Nie zawsze zachodzi konieczność usunięcia, wszystko zależy od czynników towarzyszących np obecności lub nie stanu zapalnego. Warto też wykonać TK zatok.