Zmiana ropna w jamie ustnej a odpowiednia terapia

Dzień Dobry w mojej jamie ustnej na policzku od wewnętrznej strony mam miejsce zmienione chorobowo narośl a na jej czubku ropa i to boli przy dotykaniu językiem i przy spożywaniu posiłku a znajduje się w górnej części policzka. Proszę o pomoc jak zwalczyć problem. Jakieś maści coś do płukania? .

Zmiany tego rodzaju leczą stomatolodzy specjalizujący się w chorobach śluzówek. Z pewnością Pański stomatolog będzie wiedział, kto w Głogowie prowadzi takie przypadki. Doraźnie może pomóc stosowanie płynu Listerine dostępnego w wielu drogeriach i aptekach lub tabletek do ssania Chlorchinaldin.