Zmiana rozległa dwuogniskowa patologiczna-guzowata z obecnością zwapnień

Witam W topografii macicy po prawej stronie i nieco wyzej widoczna jest zmiana rozlegla dwuogn patologiczna-guzowata z obecnoscia zwapnien o wym 10.5x7.5w przekr poprzecznym wieksza w topogr macicy czy sa miesniaki czy moze cos innego dodam ze ok 20 lat temu mialam usuwany rozlany wyrosrek ktory zaatakowal otrzewna czy to z tego powodu jest tam jakas zmiana? Bardzo prosze o pomoc poniewaz boje sie ze to cos powaznego.Dziekuje

Wskazane jest wykonanie badania USG narządu rodnego i pilna konsultacja u ginekologa. Niewykluczone że konieczne będzie leczenie operacyjne- opisana zmiana może być mięśniakiem macicy.