Zmiana skórna z gęstym owłosieniem na głowie u 1,5-rocznego syna

Dzień dobry jestem mama 1,5 rocznego syna. moj syn na głuwce ma cos w podobiu pęcheża po opażeniu które w koło jest zmorzone gęstym owłosieniem dodam ze syn ma to od urodzenia!!! co to może być

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Dzień dobry, najprawdopodobniej jest to łagodna zmiana skórna, ale bez możliwości zbadania dziecka nie można napisać nic więcej. Zmianę powinien ocenić lekarz, tylko wtedy można postawić rozpoznania i zaproponować ew. leczenie.