Zmiana tabletek antykoncepcyjnych Daylette na Yaz a siedmiodniowa przerwa

Witam czy jesli biore tabletki Daylette i chciala bym przejsc na yaz to jaka przerwa jest potrzebna czy mozna brac odrazu
ponad rok temu

Witam serdecznie,
W tym przypadku należy zrobić normalną 7-dniową przerwę po zakończeniu przyjmowania jednego preparatu i bezpośrednio po niej sięgnąć po następny preparat.
Pozdrawiam!