Zmiana tabletek na Stediril

Witam Przez rok stosowalam tabletki antykoncepcyjne fomodene i zmienilam na stediril teraz mam problem bo przy poprzednich tabletkach krwawienie z odstawienia zwsze bylo na czas a po pierwszym skonczonym opakowaniu stedirilu krwawienie bylo znikome i krodkie bo niecale dwa dni czy to normalne. chcialam dodac ze czasami pilam herbatki na odchudzanie czyli przeczyszczajace czy to ma jakis zwiazek ze znikomym krwawieniem.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisana, mniejsza obfitość krwawienia może być wynikiem zmiany preparatu antykoncepcyjnego. Tak naprawdę może mieć to także związek z piciem herbatek przeczyszczających. Powinna Pani zrezygnować z tego typu produktów.