Zmiana w mózgu i padaczka

witam.moja mama ma .miala robiona tomografie głowy iwyszlo "w strukturach głębokich lewej półkuli mózgu zmiana hypodensyjna o średnicy 5mm . co to znaczy.dodAM ze ma padaczke od 10 lat przyznala sie dopiero ze jjuz 5 lat temu jej cos wyszlo.prosze o pomoc nie wiem co mam robic.i informacje.stracila w lewej rece wladze na chwile.kregoslup ja boli tez mowila ze cos tam ma.no i mowi ze jest zdrowa .

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, przedstawiony wynik bez opisu wskazań do jego wykonania i występujących u Pani objawów jest zbyt niespecyficzny, aby odnosić do niego objawy. Proszę skonsultować się z lekarzem zlecającym badanie. pozdrawiam.