Zmiana w zachowaniu półrocznego dziecka

Witam, mam 6-miesięczną córeczkę. Mając 5 miesięcy Zosia gaworzyła, wydając sylaby typu ba,da, ma, be ba, błe. Obecnie ( mniej więcej od ok. 1 tygodnia) przestała gaworzyć, zaczęła natomiast krzyczeć i piszczeć. Nie jest to okresowe a dzieje się przez cały dzień aż do późnych godzin wieczornych, zanim mała nie zaśnie. Dodam, iż Zosia zaczyna ząbkować i jest lekko podziębiona. Martwi mnie ta zmiana w zachowaniu córki, bo nie wiem czy to na tyle poważne, by skonsultować to ze specjalistą.

Piotr Pilarski

Może to mieć związek z przeziębieniem. Jeśli się Pani martwi to warto, mimo wszystko, udać się do pediatry na kontrolę.

Pozdrawiam.