Zmiany brzeżne w wynikach GPZ

oto wyniki GPZ-zmiany brzezne w 6 seg GO-zmiany brzeznedo 40-50% w okolicy odejscia1 MG MG-zwezenie ujscia do ok50-70% naczynie male oswietle ok 2 mm PTW-ARTEFAKTY RUCHOWE UTRUDNIAJACE OCENE . Zmiany brzezne w okolicy ujscia

Aleksander Ropielewski

Wyniki świadczą o obecności zmian miażdżycowych, które mogą być przyczyną zespołu wieńcowego a w przyszłości incydentów niedokrwiennych lub zawału serca. Sugeruję kontakt z kardiologiem w celu ustalenia dalszego postępowania.