Prośba o interpretację wyniku badania TK angiografii tętnic wieńcowych

Witam. Bardzo proszę o interpretację wyniku badania TK angiografii tętnic wieńcowych. Wskaźnik uwapnienia wg. Agatstona wynosi 0. Pień LTW krótki, bez zmian. GPZ- z dobrze rozwiniętą g. D1- bez zmian. GOLTW bez zmian. PTW-seg. 2 częściowo w artefakcie ruchowym, poza tym bez zmian. Objęte zakresem badania części płuc, śródpiersie w TK bez zmian. Dodam, że w badaniu echa serca stwierdzono małą niedomykalność mitralną, więcej niż małą niedomykalność trójdzielną. Jakie dalsze leczenie?

Lek. Katarzyna Szymczak

Wynik badania jest prawidłowy, nie ma zmian w tętnicach wieńcowych, dalsze leczenie zachowawcze z okresową kontrolą kardiologiczną.
Pozdrawiam