Co oznacza wynik badania TK kardio?

Badanie TK Kardio Tętnic Wieńcowych Mężczyzna 42 lata z częstymi bólami w klatce piersiowej. Total Calcium Score 3,4 wg skali Agatsona Morfologia serca: Wymiary LK 4,36cm - oś długa 8,40 cm Ściany grubość: koniuszek 0,76cm ściana boczna 0,74cm Aorta wstępująca na poziomie pnia 3,05 x 3,05cm Pozostałe jamy serca: bez patologii LTW-GLTW bez zwężeń GPZ pojedyńcze drobne zwapnienia i zmiany przyścienne max do 20% D1 i D2: bez zwężeń GO: bez zwężeń PTW: bez zwężeń Czy te wyniki są ok? Co oznacza GPZ?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna interpretacja z informacjami klinicznymi . Gałęz przednia zstępująca