Zmiany na prąciu. Czy to kiedyś zniknie? Co z tym zrobić?

Na moim penisie i jądrach od kilku lat mam białe grudki (gdy je ścisnę czasami wyjdzie coś białego). Dodam także, że od gimnazjum leczyłem się na trądzik, użwywałem wielu maści i antybiotykow, teraz mi się po 8 miesięcznej terapii udało go prawie całkowicie zlikwidować. Myślałem, że w kroczu też zniknie, ale nie ma żadnej różnicy. Co to jest? Jest na to jakieś lekarstwo? Dziękuję za odpowiedź.

Witam!

Właściwe, a co za tym idzie, efektywne leczenie zmian skórnych - jak wszystkich innych chorób - wymaga postawienia prawidłowej diagnozy. Dla jej postawienia konieczne jest zebranie wywiadu i ocena zmian przez lekarza, w tym przypadku wenerologa. Jest to szczególnie ważne w przypadku manifestacji skórnych różnych chorób, gdyż są one często bardzo podobne i łatwo o pomyłkę w wypadku stawiania diagnozy na podstawie opisu. Doradzam więc wizytę w gabinecie.

Pozdrawiam