Zmiany na węzłach chłonnych na zdjeciu RTG u męża
witam mężowi na zdjęciu rtg klatki wyszły zmiany na węzłach co to może oznaczac?

MĘŻCZYZNA, 35 LAT ponad rok temu
Mit samonaświetlania jako przyczyny nowotworów
Witam serdecznie,
Po Pani wpisie, ciężko cokolwiek powiedzieć. Może to oznaczać wiele rzeczy. Dlatego sugeruję udać się z wynikiem badania RTG do lekarza prowadzącego w celu konsultacji.
Pozdrawiam.