Zmiany nastrojów, płaczliwość i zmęczenie a wyniki badania na boreliozę

Witam serdecznie, Od kilku lat pojawiały sie u mnie zmiany nastrojów, płaczliwość, demencja, zmęczenie. Zrobiłam badania na hormony i wyszły w normie, witamina b12 (w normie). Ponieważ w rodzinie pojawiła się Borelioza wykonałam badania IgG i IgM metodą CLIA. IgG wynik 43 pozytywny, IgM 20 - wynik wątpliwy. O czym mogą świadczyć takie wyniki. Nie przypominam sobie żeby ugryzł mnie kleszcz ale nie mogę tego wykluczyć w dzieciństwie.

Pozdrawiam ciepło i zachęcam do wizyty.