Zmiany rozedmowe w TK klatki piersiowej

Po tomografii komputerowej klatki piersiowej w obrazie miąższu płucnego są obustronne pojedyńcze zmiany guzkowe,zaburzenia architektoniki z uogólnionymi zmianami rozedmowymi.Proszę o odpowiedz czy to coś groznego i jak dalej się leczyć?Dziękuję za odpwiedz.

Lek. Tomasz Budlewski

Niewykluczone że to coś groźnego, bez podstaowych informacji o objawach, bez badania pacjenta nie jestem, w stanie pomoc w ramach porady internetowej. Konieczna wizyta u lekarza