Zmiany skórne i wydzielina w okolicy pępka a bóle brzucha

Witam, od jakiegos czasu miewam bole brzucha zlokalizowane w pepku, nad nim, pod i z prawej strony. Wydzielina ropna, brzydko pachnaca. Dzisiaj zauwazylam tez jakis rozowy wyrostek w srodku bebka, bolesny, wczesniej go nie mialam (co mnie troche przestraszylo), a z bolem bylam juz pare razy u lekarzy co konczylo sie jedynie czyszczeniem i odkazaniem pepka bo w badaniach nic nie wychodzilo. Mam zdiagnozowane blizny po wrzodach i kiedys anemie. Prosze o porade...

Aleksander Ropielewski

Trudno mi to stwierzić jednoznacznie jednak możliwe, że jest to przetrwały przewód moczownika. Należy w takim przypadku zgłosić się do chirurga.