Kłucie okolicy pępka u 24-latki

Witam, od Nowego Roku kłuje, pobolewa mnie po prawej stronie brzucha, ból umiejscowiony jest koło pepka, czasem schodzi w dól a czasem w górę. Bol nie jest silny, tylko przeszkadzający. Czy to wyrostek? A może to ma zwiazek z tym, że w sylwestra w trakcie zabawy wziełam tabletkę przeciwbolową bo mnie ząb bolal i zostal on zmieszany z alkoholem? A może to ma związek ze stresem? Proszę o szybką odpowiedź

Aleksander Ropielewski

Objaw bólu brzucha bez innych dodatkowych symptomów jest bardzo niejednoznaczny i jedyne co mogę zasugerować to kontakt z lekarzem. Nie jestem w stanie powiedzieć jaka jest przyczyna Pani dolegliwości jednak mało prawdopodobne aby wynikało to z przyjęcia ta letki przeciwbólowej tydzień temu.