Zmiany skórne po zastosowaniu antykoncepcji hormonalnej

Witam, mam 21 lat od tygodnia stosuję antykoncepcję hormonalną i juz zauwazam dziwne zmiany w moim ciele, czyl jak nigdy nie mialam zadnych pryszczy wypryskow na ciele zaczely wyskakiwac na plecach biuscie . czy to moze byc wina tabletek ?

Lek. Tomasz Budlewski

Tak może być takie powiązanie. proponuję udać się do ginekologa. Być może konieczna będzie zmiana powyższego leczenia.