Czy mogę być w ciąży czy to jakieś zmiany hormonalne?

Od 3 lat stosuje Regevidon. Nie miałam sytuacji aby pominąć tabletkę, ale nie biorę ich o tej samej godzinie. Wczoraj powinnam dostać okres jednak tak się nie stało. Stosunki miałam przerywane. Czy jest możliwość, że jestem w ciąży czy może jakieś zmiany hormonalne mogły nastąpić?

Stosunek przerywany nie jest metodą antykoncepcji. Dlaczego nie bierze Pani tabletek o stałej porze? Jeśli przyjmowała Pani tabletki prawidłowo (tj. nie było nigdy odstępu między dwoma ponad 36 h), ochrona jest zachowana, a po wielu latach stosowania antykoncepcji hormonalnej krwawienia z odstawienia mogą czasem nie występować.