Zmiany skórne pod oczami i na skroniach

Witam. Mam 50 lat . Pod oczami i na skroniach pojawiły się białe grudki i nie są to prosaki. jak je mogę leczyć bądź usunąć

Witam,
jeżeli zmiany te są dla Pani na tyle niepokojące, proszę zgłosić się do lekarza pierwszego kontaktu, który dokona wstępnej oceny i pokieruje Panią dalej (np. badania laboratoryjne lipidów, wizyta u dermatologa)
pozdrawiam

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl