Zmiany w moczniku po przeszczepie nerki

Witam,jestem po przeszczepie nerki.operacja odbyła się 7lutego tego roku.Wyniki po wyjściu ze szpitala to:mocznik 38, kreatynina 1,2 , sód 143,0 , potas 3,9.Po 2 tygodniach zrobiłam badania kontrolne wszystkie wyniki bez zmian oprócz mocznika bo 88,0.Moje pytanie skąd taka różnica w tak krótkim czasie?Czy może mieć wpływ na to branie tabletek imunosupresyjnych.Proszę o radę jak mam postępować?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany wzrost wartości mocznika wymaga wykonania powtórnego badania. Jeśli poziom mocznika i/lub kreatyniny będzie dalej podwyższony lub będzie narastał proszę skonsultować się ze specjalistą transplantologiem, który opiekuje się Panią/Panem w poradni transplantacyjnej.

Witam, Szanowna Pani, operacja przeszczepienia narządu (w tym przypadku nerki) jest zbyt poważną procedurą, aby szukać porady odnośnie przebiegu po operacji, na forum internetowym. Każdy chory po takim zabiegu jest pod wnikliwą obserwacja ośrodka, w którym był (i jest) leczony. Chyba nie będzie się Pani opierać na opinii lekarza "z Internetu". Trochę powagi, proszę... Pozdrawiam RH