Zmiany w RTG kręgosłupa a znieczulenie do zabiegu

Witam Ostatnio miewam bóle kregoslupa zrobilam zdjęcie RTG i wynik jest następujący:poglębienie plytek granicznych kręgów L-4 i L-5, Osteofit krawędzi przedniej dolnej L-4. Czy to coś poważnego niedlugo idę na zabieg usuwam halluksa i w tym przypadku jakie znieczulenie jest najlepsze?

Witam,
Są to częste zmiany przeciążeniowe i zwyrodnieniowe związane z wiekiem. Nie jest to nic poważnego i może być Pani znieczulona każdym rodzajem znieczulenia