Zmiany widoczne w przedniej i górnej części śródpiersia
Mam 18 lat, dostałam skierowanie od neurologa na TK klatki piersiowej, ponieważ podejrzewana była miastenia. Wnioski z badania są nastepujące: Zmiany widoczne w przedniej i górnej części śródpiersia, z podwyższeniem gęstości tkanki tłuszczowej do wartości miękkotkankowych o niejednoznacznym charakterze; mogą odpowiadać przetrwałej/resztkowej grasicy. Co to oznacza?

KOBIETA, 18 LAT ponad rok temu
Witam serdecznie,
Oznacza to nic poważnego. Mimo wszystko wskazana konsultacja z lekarzem zlecającym badanie.
Pozdrawiam.