Zmiany wypróżnień, nudności, ból przy oddawaniu stolca

Witam. Od kilku miesięcy sporadycznie zauważyłam krew na papierze toaletowym lub zabarwioną wodę w muszli przy oddawaniu stolca, do tego raz w miesiącu zmiany wypróżnień, nudności, ból przy oddawaniu stolca. Proktolog dwa razy stwierdził, że jelito jest w bardzo dobrym stanie (badał mnie takim długim narzędziem), są małe hemoroidy. Badanie na krew utajoną i pasożyty ujemne. Leczę się na nerwicę.USG brzucha nic nie wykazało. Po wybraniu leków, jest chwila spokoju i znowu to samo.Czy mam się bać?

Witam, przecież hemoroidy mogę powodować krwawienie , co potwierdza ból przy oddawaniu stolca. To może być spowodowane niewłaściwym odżywianiem się,
ale także - co bardziej prawdopodobne stresem., a jeżeli leczy się Pani na nerwicę farmakologicznie to może być stres+skutki uboczne.
Pozdrawiam

Witam
To rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY
Pozdrawiam
Anna Szyda