Zapytaj lekarza

7 3 6 , 3 7 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Niewielka (i nie zawsze) ilość krwi na papierze przy oddawaniu stolca

Dzień dobry, mam problem, otóż od jakiegoś czasu, przy oddawaniu stolca, na papierze zauważam jasnoczerwoną krew (nie zawsze występuje i jest ona nie w stolcu, tylko na papierze). Dodam, że nie mam problemów z oddawaniem stolca, nic mnie nie piecze i nie boli. Nie przejmowałam się, dopóki nie poczytałam informacji w internecie. Teraz szukam przyczyn. Tej krwi jest naprawdę niewiele, stąd brak mojej natychmiastowej reakcji. Czy to mogą by hemoroidy? Co robić? Proszę o poradę i z góry dziękuję.
KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu

Co o naszym zdrowiu mówi żywa kropla krwi? [Specjalista radzi]

Krew może wiele powiedzieć o naszym zdrowiu, a jeszcze więcej świeżo pobrana, która natychmiast trafia pod mikroskop. Pozwala nam to określić, czy organizm jest zakwaszony, ma odpowiedni poziom wolnych rodników, nie jest obciążony toksynami, pasożytami czy grzybami.

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Tak, to prawdopodobnie są hemoroidy, ale wymaga to konsultacji proktologa lub chirurga, aby wykluczyć inne przyczyny krwawień z odbytu.

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy